Dlaczego powinieneś skorzystać z usług właśnie naszej firmy?

➢ Jesteśmy na rynku już prawie 20 lat.

➢ Posiadamy referencje z kilkudziesięciu projektów krajowych i zagranicznych polegających na zabezpieczeniu antykorozyjnym całych obiektów energetycznych.

➢ Zatrudniamy techników dostępu linowego z międzynarodowym certyfikatem IRATA rozpoznawanym i honorowanym w większości państw na świecie.

➢ Posiadamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania w zakresie ISO 9001, ISO14001 i ISO18001 recertyfikowany zgodnie z wymaganiami UKAS.

➢ Ciągle inwestujemy w nowe technologie, które usprawniają część realizowanych przez nas zadań oraz ograniczają zagrożenia. Przykładem jest wdrożenie technologii inspekcji obiektów wysokich z użyciem obecnie najbardziej zaawansowanego drona z kamerami optycznymi i termowizyjnymi o wysokiej rozdzielczości.

➢ Jako firma świadcząca usługi antykorozyjne, posiadamy specjalistyczny sprzęt do obróbki powierzchniowej, taki jak FALCH JET 100 (myjka o ciśnieniu 2500bar), umożliwiający usuwanie powłok malarskich bez użycia ścierniwa. Posiadamy również specjalistyczne hydropiaskarki, które bez zapylenia pozwalają wykonywać obróbkę strumieniowo-ścierną.

➢Niezależnie czy jest to elektrownia, platforma wiertnicza, maszt telekomunikacyjny, czy zakład przemysłowy w trakcie produkcji – przygotowujemy plan operacyjny, dobieramy odpowiednie zabezpieczenia, narzędzia oraz zastosowane materiały. Nie idziemy na kompromisy, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa. Dlatego też nigdy nie mieliśmy poważnego wypadku w pracy.

➢ Nasze projekty wykonujemy zarówno na lądzie, jak i na morzu.

➢ Wieloletnia współpraca z naszymi Klientami jest dowodem na profesjonalizm i rzetelne podejście firmy DAAS do realizowanych zadań.

Dlaczego powinieneś skorzystać z usług właśnie naszej firmy?

Przez prawie dwadzieścia lat obecności na europejskich budowach nasza firma zrealizowała wiele prac wysokościowych, w tym projektów trudnych, w których wykorzystaliśmy techniki dostępu linowego. Były to głównie zabezpieczenia antykorozyjne, ale i projekty montażowe, czy inspekcje wykonywane na dużych wysokościach. Te ostatnie obecnie, w dużej większości, wykonujemy przy użyciu zaawansowanych dronów, które pozwalają na wykonanie wysokiej rozdzielczości zdjęć optycznych i termowizyjnych.

 

Poniżej przedstawiamy naszych wybranych Klientów i jednocześnie zapraszamy do współpracy również Ciebie i Twoją Firmę.

HITACHI ZOSEN INOVA

Firma HZI to jeden z naszych kluczowych klientów, dla którego wykonaliśmy już finalne sprzątanie wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym kilkunastu obiektów energetycznych na terenie całej Europy.

METSO

Dla firmy Metso zrealizowaliśmy wiele projektów antykorozyjnych, wykonywanych w dużej mierze w dostępie linowym.

DOOSAN

Dla firmy DOOSAN oraz jej konsorcjantów wykonaliśmy wiele projektów polegających na finalnym sprzątaniu i zabezpieczeniu antykorozyjnym obiektów energetycznych.

TAURON

Projekty antykorozyjne na terenie elektrowni należących do Tauron.

POLIMEX-MOSTOSTAL

Dla firmy Polimex-Mostostal i spółek należących do grupy kapitałowej o tej samej nazwie, wykonaliśmy wiele projektów antykorozyjnych i montażowych w Polsce, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

BASF

Projekt polegający na zabezpieczeniu antykorozyjnym podczas budowy nowego zakładu w Finlandii.

GENERAL ELECTRIC

Kompleksowe sprzątanie i zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowej elektrociepłowni w Dąbrowie Górniczej.

ZAUNER

Rurociągi przesyłowe grawitacyjne, wymagające montażu z dużą dokładnością.

ENEA

Dla ENEA wykonaliśmy przeglądy łopat turbin wiatrowych z wykorzystaniem kamer optycznych i termowizyjnych za pomocą drona.

TESCO

Przez kilka lat byliśmy wykonawcą zimowego utrzymania ponad stu dużych marketów należących do Tesco.

JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA

Jastrzębskiej Spółce Węglowej dostarczaliśmy materiały i usługi antykorozyjne.

CARREFOUR

Przez kilka lat byliśmy wykonawcą zimowego utrzymania wszystkich obiektów, dachów i parkingów, należących do Carrefour Polska.