Kim jesteśmy?

O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnią tradycją, która obecnie zatrudnia blisko 130 osób. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość współpracy pozwala nam zapewnić Klientom szereg usług w zakresie m.in. wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych i ogniochronnych, montażu fasad, inspekcji i napraw łopat turbin wiatrowych oraz wielu innych. Gwarantujemy Klientom przygotowanie kompletnej oferty, obejmującej szeroki zakres wykonywania usług projektowych, realizacyjnych i dostaw materiałów. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z zapisami obowiązujących norm i w oparciu o najnowsze technologie.

Od początku istnienia firmy zrealizowaliśmy ponad 70 projektów i liczba ta stale rośnie. Nasze kompetencje potwierdzają nie tylko zdobyte wyróżnienia, ale przede wszystkim opinie zadowolonych Klientów.

Najważniejsze fakty o DAAS GROUP

Poznaj naszą historię

2004

Powstanie DAAS, jako jednoosobowej działalności gospodarczej

2008

Pierwszy projekt na obiekcie energetycznym

2010

Powołanie DAAS Sp. z o.o.

2012

Pierwszy projekt na obiekcie energetycznym w Szwecji

2013

Pierwszy projekt w Wielkiej Brytanii

2014

Pierwsze projekty w Finlandii, Danii i Szwajcarii

2021

Pierwsze projekty antykorozyjne w branży chemicznej

2022

Pierwsze projekty w zakresie montażu fasad na obiektach energetycznych i przemysłowych

2022

Pierwsza kampania inspekcyjna łopat turbin wiatrowych z wykorzystaniem dronów

O nas

DAAS SP. z o.o. to firma z prawie dwudziestoletnią tradycją, która od samego początku swojej działalności kładzie nacisk na rozwój i doskonalenie poprzez ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i oferowanych produktów. Ciągły wzrost eksportu i pozyskiwanie nowych klientów, z jednoczesnym budowaniem stałych relacji z obecnymi klientami, świadczy o tym, że obrany przez nas kierunek jest słuszny. 

Jestem przekonany, że kluczem do sukcesu w naszym specyficznym obszarze działalności usługowej jest profesjonalizm, uczciwość, otwartość i troska o stałe, pozytywne i długoterminowe relacje z klientami. Dewizą naszej spółki jest bezpieczeństwo, solidność oraz terminowość, a także gotowość do rozwiązywania niestandardowych problemów, związanych z realizacją skomplikowanych projektów. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze gotowi do nawiązania współpracy, która przyniesie obopólne korzyści.

Dawid Starzyczny, Prezes Zarządu

Nasi Klienci

Poznaj firmy, które z nami współpracują

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, działającymi na rynkach międzynarodowych oraz krajowych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!