finalne czyszczenie obiektów przemysłowych daas

Końcowe czyszczenie

W wysoce wyspecjalizowanych obiektach energetycznych, jak również innych obiektach przemysłowych, poziom czystości oraz estetyki jest równie ważny, jak zastosowane nowoczesne technologie. Dlatego, nieodłącznym elementem przygotowania instalacji, hal przemysłowych czy obiektów energetycznych do rozruchu oraz przekazania obiektu do eksploatacji jest wyspecjalizowane finalne czyszczenie przemysłowe całego obiektu.

FINALNE CZYSZCZENIE OBIEKTÓW

Wykonywana przez nas kompleksowa usługa przy użyciu odkurzaczy przemysłowych, myjek wysokociśnieniowych oraz ręcznie w najtrudniejszych warunkach, gwarantuje spełnienie najwyższych wymagań odbiorowych stawianych przez końcowych użytkowników.

Dostęp linowy umożliwia prowadzenie prac bez konieczności montażu kosztownych rusztowań i bez zakłócania aktywnej pracy instalacji.

W wielu przypadkach czyszczenie przemysłowe jest pierwszym etapem przed wykonaniem profesjonalnych zabezpieczeń antykorozyjnych uszkodzeń pomontażowych, zarówno punktowych, jak i całościowych, w zakresie konstrukcji stalowej oraz instalacji. Wykonujemy je często w ramach kompleksowej usługi przygotowania obiektu do rozruchu oraz eksploatacji.

WAŻNE!

Czyste i zabezpieczone powierzchnie na lata

Instalacja infrastruktury technicznej oraz próby technologiczne mogą doprowadzić nowo zmontowaną konstrukcję stalową do złego stanu technicznego i estetycznego. A przecież budując nowy obiekt, chcesz, żeby wyglądał na nowy, prawda? Pomożemy Ci doprowadzić go do stanu, w którym opuszczał wytwórnię.

Fachowość i zorganizowanie

Wykonując prace na obiektach energetycznych przez wiele lat, zdobyliśmy doświadczenie zarówno w bezpiecznym i terminowym wykonywaniu zleconych nam zadań, ale również w odpowiednim prowadzeniu dokumentacji.

Wiedza + Doświadczenie = Bezpieczeństwo

W zakresie konstrukcji stalowych, najczęstszymi naprawami gwarancyjnymi są naprawy powłok antykorozyjnych. Postaw na swoje bezpieczeństwo i skorzystaj z usług firmy, która posiada wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie praktyczne.

W terminie

Na końcowym etapie realizacji projektu czas odgrywa ogromne znaczenie. Przez wiele lat wypracowaliśmy metody wykonywania prac i znamy zasady obowiązujące w branży energetycznej. Potrafimy właściwie zarządzać projektem, biorąc pod uwagę dwie najważniejsze zmienne: czas i budżet.